Drcené kakaové boby zbavené slupek
Kakaové nibsy jsou malé kousky přírodních kakaových bobů které byly pražené a poté drcené a zbavené slupek. Velmi výživná a zdravá superpotraviny s hořkou, oříškovo ovocnou chutí. Křupavé, lahodné a intenzivní aroma 100% čokolády.

Ideální pro:
Pro ty, kteří chtějí začít s drcenými boby k výrobě špičkových řemeslných čokolád s jasným odrůdovým původem a vysokou kvalitou  a nechtějí se zabývat pražením bobů a jejich loupáním. Drcené boby jsou zde již připraveny pro první fázi rafinace.

Kakaové boby pražíme dle našeho standartního profilu, ale na přání můžeme upražit na zakázku dle vámi zadaných parametrů. Celé kakaové boby dodáváme i přírodní – nepražené RAW pro zachování maximálního množství výživných látek. Pro zdravé osvěžení a dodání energie.

Jsou také vhodné přidání do jogurtů, salátů, cerálií, musli, pudingů, sušenek, muffinů, palačinek, cerálních tyčinek apod. Můžete s nimi také zdobit různé dezerty, přidávat je do vámi oblíbených jídel, omáček, kaší, salátů, míchat je s ovocem, apod.

Podobných kombinaci je velice mnoho a můžete si tak vytvořít zdravý dezert, bez přidání  žádného ztuženého tuku ani chemických látek a můžete experimentovat s příchutěmi.

Můžete zkusit přípravu zdravých kuliček, do kterých přidáte ještě ořechy, ovoce, kokos a trochu medu. Nebo můžete zkusit rozdrcené kakaové boby smíchat např. s ovocem a jogurtem, nechte zamrazit a připravíte si vynikající zdravou zmrzlinu. Naše kakaové boby jsou bez obsahu nezdravého cukru a jsou 100% vegan.

Čtěte také náš Blog

Jako přímý dovozce a výrobce.

DOPRAVA

DOPRAVA

Při nákupu nad 1500,- Kč do celkové hmotnosti 30 kg doprava zdarma

Pro každého

Pro každého

Naše produkty jsou vhodné pro čokoládovny, distributory, maloobchod, jednotlivce, kosmetický a farmaceutický průmysl.

Individuální balení

Individuální balení

Balení produktů jsme schopni přizpůsobit vašim potřebám.

Výhodné velkoobchodní ceny

Výhodné velkoobchodní ceny

Máme jedny z nejlepších velkoobchodních cen z výrobců a velkoobchodů v Evropě.