100 % Kakaová hmota nazývána také jako čokoládová hmota, kakaová pasta nebo Cacao liquer je produkt získaný mechanickým zpracováním kakaových bobů, aniž by se extrahovaly jeho složky nebo přidával jakýkoli druh příměsí. Neobsahuje žádný přidaný cukr a je 100% VEGAN.

Naše 100% kaková (čokoládová hmota) je prostřední fází výroby veškeré čokolády. Její struktura je hrubší a v ústech ucítíte stále mikro kousky kakaových bobů. Chuť velmi hořká a ucítíte v ní rozmanité chuťové podtóny.

Na povrchu se může vyskytovat bílý povlak který není nijak nebezpečný nebo škodlivý. Jedná se o tukový výkvět. Při konečné fázi výroby čokolády musí být čokoláda správně temperována, aby zůstala krásně hnědá.

Ideální pro:
Pro ty, kteří chtějí začít s výrobou špičkových řemeslných čokolád se speciálním odrůdovým původem a vysokou kvalitou a chtějí se zároveň vyhnout pražení kakaových bobů, jejich drcení, loupání a mletí.. Podle potřeby k ní můžete přidávat různé přísady dle vlastních receptur, přidat množství cukru k procentu čokolády kterou chcete získat a dále ji rafinovat a konšovat.

Hmotu lze také po dalším zjemnění mletím přímo temperovat a formovat, čímž získáte 100% čokoládové tabulky připravené k uvedení na trh a ke spotřebě. Nebo po přidání % cukru a přísad dle vašich receptur pro přípravu té nejlepší čokolády.

Je vhodná po přidání přísad a dalším zjemnění dle vašich receptur pro přípravu čokoládových polev, zmrzliny, čokoládové pěny nebo proteinových koktejlůi a přípravu té nejlahodnější čokolády.

Nebo ji můžete prostě jen nastrouhat a přidávat do jogurtů, cerálií, musli, pudingů, palačinek, sušenek apod. Můžete s ní také zdobit různé dezerty, míchat ji s ovocem, zmrzlinou apod

Podobných kombinaci je mnoho a snadno si tak vytvoříte zdravý dezert, bez přidání žádného ztuženého tuku ani chemických látek a můžete experimentovat s příchutěmi a tvořit vlastní receptury.

 Čtěte také náš Blog

DOPRAVA

DOPRAVA

Při nákupu nad 1500,- Kč do celkové hmotnosti 30 kg doprava zdarma

Pro každého

Pro každého

Naše produkty jsou vhodné pro čokoládovny, distributory, maloobchod, jednotlivce, kosmetický a farmaceutický průmysl.

Individuální balení

Individuální balení

Balení produktů jsme schopni přizpůsobit vašim potřebám.

Výhodné velkoobchodní ceny

Výhodné velkoobchodní ceny

Máme jedny z nejlepších velkoobchodních cen z výrobců a velkoobchodů v Evropě.