Objednávku můžete zadat podle svého přání v internetovém obchodě, telefonicky nebo e-mailem. V každém případě, jakmile bude objednávka zadána, obdržíte do 24 pracovních hodin potvrzovací e-mail s informacemi o procesu nákupu.

V ONLINE OBCHODĚ: můžete zadat objednávku v našem internetovém obchodu
Musíte vyplnit údaje pro fakturaci a dopravu, zaplatit částku objednávky kreditní nebo debetní kartou přes PayPal, nebo jiného poskytovatele.
Chcete-li provést nákup prostřednictvím našeho webu, není nutné se registrovat, jednoduše postupujte podle pokynů na obrazovce.

PO TELEFONU: Vaši objednávku vezmeme na vědomí a přistoupíme k proforma faktuře ke schválení. V naší proforma faktuře najdete informace o vaší objednávce, bankovní informace a pokyny k platbě převodem. Stejným způsobem můžete také provést platbu přes platební bránu.

E-MAILEM: můžete nám poslat e-mail s podrobnostmi o vaší objednávce na info@cocoaspot.cz
Vaši objednávku zpracujeme a zašleme vám proforma fakturu ke schválení, platbu můžete provést bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány. U objednávek provedených e-mailem a telefonicky zašleme na váš e-mail proforma fakturu během následujících 24 pracovních hodin.

VELKÉ OBJEDNÁVKY
Pro objednávky vyššího objemu NÁM NAPIŠTE. Poskytneme vám informace, které potřebujete, speciální cenovou nabídku a jak provést nákup.

VZORKY PRO VYZKOUŠENÍ
V COCOA SPOT si můžete zakoupit i reprezentativní vzorky surovin v naší nabídce.
Vzorky jsou baleny v balíčcích po 250 gr. od každého produktu, Celkem 2 kg. Pokud by jste si přáli větší vzorek pro úplnější vyhodnocení, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem: info@cocoaspot.cz

 

DOPRAVA

DOPRAVA

Při nákupu nad 1500,- Kč do celkové hmotnosti 30 kg doprava zdarma

Pro každého

Pro každého

Naše produkty jsou vhodné pro čokoládovny, distributory, maloobchod, jednotlivce, kosmetický a farmaceutický průmysl.

Individuální balení

Individuální balení

Balení produktů jsme schopni přizpůsobit vašim potřebám.

Výhodné velkoobchodní ceny

Výhodné velkoobchodní ceny

Máme jedny z nejlepších velkoobchodních cen z výrobců a velkoobchodů v Evropě.