Zelená káva - užitečná pomůcka při hubnutí

 Zelená káva v posledním období nabírá na popularitě. Jedním z důvodů je její pozitivní účinek při hubnutí, díky aktivní složce s názvem kyselina chlorogenová, která snižuje vstřebávání sacharidů z trávicího traktu, čímž dochází ke snížení hladiny krevního cukru a výkyvům hodnot inzulínu.

Mnohé provedeny klinické studie potvrdily účinek zelené kávy snížit tělesnou hmotnost tím, že snižuje také množství tuku vstřebaného z potravy, snižuje množství tuku ukládaného v játrech a podporuje fungování tuky spalujícího hormonu adiponektinu. Kyselina chlorogenová také výrazně vylepšila hladiny cholesterolu a triglyceridů. U obou jde o důležité rizikové faktory pro onemocnění srdce.

Samozřejmě při hubnutí je úplným základem upravení jídelníčku a dostatek pohybu. Jako nejefektivnější se jeví snížení množství přijímaných sacharidů a zvýšení konzumace proteinů. Každopádně mít zelenou kávu jako pomocníka při hubnutí určitě nemusí být na škodu.

Vyzkoušejte naši mletou nebo zrnkovou zelenou kávu ze Sierra Leone, která se vám odvděčí blahodárnými účinky na váš organismus.  Více na www.cocoaspot.cz

 

Klíčová slova: zelená káva, hubnutí, sacharidy, tuky, zdraví

DOPRAVA

DOPRAVA

Při nákupu nad 1500,- Kč do celkové hmotnosti 30 kg doprava zdarma

Pro každého

Pro každého

Naše produkty jsou vhodné pro čokoládovny, distributory, maloobchod, jednotlivce, kosmetický a farmaceutický průmysl.

Individuální balení

Individuální balení

Balení produktů jsme schopni přizpůsobit vašim potřebám.

Výhodné velkoobchodní ceny

Výhodné velkoobchodní ceny

Máme jedny z nejlepších velkoobchodních cen z výrobců a velkoobchodů v Evropě.