V Cocoa Spot a naší společnosti Opra Trade s.r.o. se zaměřujeme na zpracování 100 % přírodních kakaových bobů a derivátů kakaa s původem ze Sierra Leone.

V této oblasti západní Afriky, kde se s chudobou můžete setkat na každém kroku, život je tam častokrát více než náročný a životy tisíce farmářů jsou závisle od kakaového průmyslu. Těší nás, že můžeme alespoň špetkou přispět ke zlepšení životních podmínek a alespoň několika z nich můžeme zajistit práci. Práci, která jim zlepší zdravotní péči, umožní vzdělání jejich dětem a zajistí vyhlídky na lepší budoucnost.

Námi dovážané kakaové boby jsou řádně fermentované, procházejí různými procesy čištění, sušení a výběru a vyhovují nejpřísnějším požadavkům kvality. Tyto kakaové boby jsou považovány a uznávány jako jedny z nejlepších na světě díky jejich vynikající chuti. 

 V našich skladech pak procházejí důkladnou kontrolou, jsou dále čištěny a jsou baleny tak, aby se přizpůsobily vašim potřebám. Dodáváme firmám, cukrárnám, čokoládovnám, distributorům a najdete u nás také menší balení pro jednotlivce.

 Zakládáme si na dodávkách té nejlepší suroviny pro vaše výrobky. Naší prioritou jsou za všech okolností spolehlivé a pravidelné dodávky prvotřídního kakaa a přátelské vztahy s vámi, s našimi zákazníky.

Navštivte také www.opratrade.com

 

DOPRAVA

DOPRAVA

Při nákupu nad 1500,- Kč do celkové hmotnosti 30 kg doprava zdarma

Pro každého

Pro každého

Naše produkty jsou vhodné pro čokoládovny, distributory, maloobchod, jednotlivce, kosmetický a farmaceutický průmysl.

Individuální balení

Individuální balení

Balení produktů jsme schopni přizpůsobit vašim potřebám.

Výhodné velkoobchodní ceny

Výhodné velkoobchodní ceny

Máme jedny z nejlepších velkoobchodních cen z výrobců a velkoobchodů v Evropě.